Anita Tichá

Minimalistický šatník podle barevné typologie

Chceš mít v šatníku jen ty barvy, které ti sluší a které se k sobě navzájem hodí? Mohla bys kombinovat vše se vším, a to by ti ušetřilo minimálně ranní čas v rozhodování.

Všimla sis, že v některém oblečení vždy vypadáš na fotografiích hůře, mdle, bledě a v některém lépe, zdravěji, opáleněji a že je důvod barva?

Hodně lidí si vybírá černou. Hra na jistotu, ta je přeci elegantní, nadčasová a sluší všem. Já si teda v černé připadám, jako z Addams Family. Když se k ní nalíčím, tak je to trochu lepší, ale barva má slušet i bez make-upu. Musíš se v ní cítit, jako dobře vyspaná do růžova a pokud se nalíčíš, tak jen pro vyzdvihnutí celku. Když se větší vrstvou make-upu dohání barva, kterou si oblečeme, tak asi nebude ta pravá. Černá sluší převážně tmavším nebo kontrastním typům. U jemných a teplejších typů bych byla s černou opatrnější.

Jsou barvy, ve kterých máš vždy pěknou barvu pleti. Najednou vypadáš opáleněji nebo výrazněji. Prostě ti sluší. Jsou v souladu s tvým barevným typem.

Ráda bych tě seznámila s tím, jak si své barvy najít. Je to super i v tom, že je nakupování oblečení mnohem rychlejší, když si selektuješ odstíny barev.

Najít svou barvu není o tom, že zjistíš, jestli ti sluší žlutá, modrá nebo červená, ale jestli ti sluší vanilkově žlutá, žloutkově, slunečnicově, citronově, hořčicově nebo jiná žlutá. Jde o odstín z každé barvy.

Představím ti 12 typů z barevné typologie podle přirozených barev vlasů, (když není, tak se určuje alespoň podle odrostu), podle barvy očí, barvy pleti, obočí, řas a pih. Každá z těchto 12. typů má hodně odstínů, a právě z těchto vybraných odstínů spolu najdeme 3-5 barev k tvé povaze. Podle toho, kdo jsi, co chceš a jak chceš působit.

Pokud tě toto téma zajímá, tak se můžeš přidat do skupiny Typologie- Anita Tichá | Facebook  ,kde všech 12 barevných typů představuji.

Nebo si přečíst článek o 3. zimních typech.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *