Anita Tichá

Přírodní vlasová kosmetika Natulique

Značka NATULIQUE je dánská profesionální vlasová kosmetika s vysokým podílem přírodních a BIO ingrediencí. V současné době je Dánsko na světové špičce v oblasti BIO ingrediencí a jejich obsahu ve výrobcích. Natu. je kosmetika, která vyrábí barvy, melír, kosmetiku pro péči o vlasy a styling. Je to luxusnější, dražší kosmetika pro náročné.

-Obaly z recyklovaných a znovurecyklovatelných obalů. Neobsahuje mikroplasty.

-Netestováno na zvířatech.

-Neobsahuje živočišné složky.

-95% přírodních ingrediencí z toho 70% v BIO kvalitě.

CO V NATULIQUE NENAJDETE:

Amoniak– je toxický, těkavý plyn, který poškozuje sliznice a pravdou je, že i v malých dávkách může být pro člověka velmi nebezpečný. Při barvení pomáhá otevřít šupinatý povrch vlasu, zároveň ale vlasy rozboptnává. Barvy s amoniakem poznáte snadno podle štiplavého zápachu.

V barvách Natu. amoniak nepoužíváme. Místo něj v nich najdete přírodnější a šetrnější alternativu pocházející z kokosu- Cocamide MEA.

Parabeny-Parabeny se v kosmetice využívají jako konzervační látky, které chrání výrobky před nežádoucími mikroorganismy. Parabeny podle některých výzkumů mohou ovlivnit hladinu hormonů a vést ke zdravotním komplikacím.

V Natu. Parabeny nenajdete. Přednost je dána přírodním konzervantům, jako jsou rozmarýn, grapefruit, sorban draselný (přírodní sůl) a benzoan sodný (přirozeně se vyskytující například v jablkách, brusinkách nebo skořici).

Sodium Lauryl Sulfat

SLS se používá kvůli svým rozpouštěcím, emulgačním a pěnivým účinkům. SLS může působit dráždivě a zbavovat pokožku a vlasy jejich přirozené hydratace.

V Natu. SLS nenajdete. Místo něj najdete šetrnější alternativu vyráběnou z kokosu- Sodium Coco Sulfate.

Parafín

Parafín je jedním z produktů frakční destilace ropy. Parafín vytváří neprodyšný film a zabraňuje vstřebávání prospěšných látek.

V Natu. žádný parafín není. Místo něj je použitý včelí vosk.

 

PERMANENTNÍ PŘÍRODNÍ BARVY BEZ AMONIAKU

Permanentní vlasová barva na organickém základu. Nejpřírodnější a nejvýkonnější profesionální barvy na světě – 100% bez amoniaku a bez parabenů. Žádný amoniak, žádný zápach, žádné nepohodlí. Maximum lesku a 100% krytí bílých vlasů.

Obsahují jojobový olej, extrakt ze slunečnicových a meruňkových semínek.

Pro klienty co mají astma a alergie je řada ZERO se 100% bez PPD, Resoscinolu, SLS a Amonikaku.

Aktivátor k barvám je bez amoniaku a obsahuje vysokou koncentraci lanolinu.

PERMANANENTNÍ ZESVĚTLOVAČ VLASŮ

Je bezprašný  zesvětlovač vlasů bez amoniaku a může být použit vzhledem k potřebám a typu vlasů jednotlivých klientů v závislosti na použitém aktivátoru. Obsahuje ECOCERT certifikované BIO ingredience, které vyživují vlas a předcházejí poškození.

Speciální složení zaručuje perfektní výsledky, umožňuje zesvětlení až o 7 tónů v závislosti na původní barvě vlasů. NATULIQUE permanentní zesvětlovač, s přidanými výživnými složkami, byl speciálně vyvinut k ochraně vlasů a pokožky, aniž by dělal kopmromisy ohledně kvality a funkčnosti. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *