Anita Tichá

Tá pani v rozhovore pekne písala, že ak si niekoho vezmeme, neurobí nás to šťastných, to musíme nájsť v sebe a k tomu pomáha moja homeopatia, škoda, že ju málokto chce využiť naplno. Napríklad moji pacienti aj menia stravovanie okrem iného. Prednášať ľudom je pekné, ale pripadá mi to trochu zvonka. A žiť prítomnosťou, neviem, ako to bolo myslené. Základ vyliečenia je vysporiadanie sa s minulosťou, niektorí pacienti to popisovali, akoby sa im v úryvkoch odvíjal ich minulý život, tak to len pár postrehov, inak fajn.
Štefan Stančík
FB Čistá homeopatia Štefan Stančík
Už první hlavní titulek časopisu mne oslovil: Minimalisti. Co to je minimalismus. Použití jednoduchých prostředků pro dosažení maximálního účinku. Odstranění všeho nepodstatného umožňuje intenzivně vnímat základní a důležité složky života. Minimalismus je původně umělecký směr, dnes životní styl. Kdy se člověk obklopuje jenom věcmi, které jsou nezbytné pro jeho život a vývoj. Svůj čas věnuje jenom činnostem, které ho dělají spokojeným. A o to se časopis MINIMALISTI snaží. Méně znamená více. Opravdu v Jedno-Duchosti je krása. Každý článek časopisu Minimalisti je svým způsobem originální ve smyslu osobního rozvoje, psychiky, mentálního i emociálního rozvoje, duševní rovnováhy, práce. Mohu říci, že téměř každý článek rezonuje se mnou pozitivně a pohladil mou duši. S téměř každým produktem nebo činností jsem v minulosti měla tu čest osobně. I proto mne časopis MINIMALISTI velmi oslovil a nadchl. Já sama ve své práci minimalizuji process, používám zkratku. Není čas ztrácet čas.
Eva Dudová
Výtvarník, malíř
Opravdu poutavé číslo časopisu (5. díl), témata, která rezonují společností, odpovědi na otázky, které se objevují v hlavě a konvenční společnost na ně nemá odpovědi. Moc mne zaujal příběh pobytu ve tmě. Ačkoliv recenzi na tuto službu už je na internetu dostatek, tohle sdílení bylo hodně silné (až ve mne vzbudilo zvědavost a touhu to sama zkusit). Nakousnuti tématu digitální závislosti se mnou také rezonovalo, její pojetí bylo odlišné od jiných článků. Krásné vizuální zpracování a nenásilné pojetí “reklam” na přírodní produkty, jsou krásnými třešničkami na dortu. Časopis mne opravdu zaujal a už se těším na další číslo! Dekuji!
Maruška Novotná
Časopis mne hodně překvapil. Nedokázala jsem ho "jen prolítnout", jak se mi v poslední době stávalo s jinými časopisy. Rozhovory jsou perfektně mířené a pocit, který na mne po jejích přečtení padl se dá popsat jedním slovem - klid. Ve čtvrtém čísle jsem se začetla hlavně do minimalizace knih a článek udeřil přesně na místo. Knihy jsou moje láska a tak jsem byla ráda za tipy. Jsem ráda, že jsem se mohla dozvědět více informací a zároveň napříč oblastmi. Skvělé vydání propracované do detailů. Přeju moc úspěchu.
Zuzana Pivodová
www.zuzapolivka.cz
(4.číslo) přináší inspiraci a podněty k zamyšlení nad různými oblastmi našeho života. Mnoho zájemců o toto téma si během čtení najde to, co ho zaujme. Obsah jednotlivých článků nabízí pestrý záběr od receptů na zdravá jídla, přes tipy na třídění šatníku nebo knih po rozhovor o trvalé spokojenosti a klidu. Oceňuji aktivní a zároveň laskavý přístup redaktorek ke svým textům, které přibližují čtenářům život minimalistů. Doporučuji i lidem, kteří se o toto téma až tolik nezajímají, aby pochopili, co vše se za pojmem minimalismus ukrývá.
Lucie Kučerová
www.luciekucerova.cz
Časopis minimalisti je pro mě obrovský nakopávač a inspirace. Už jen listování (scrollování) časopisem mě nutí přemýšlet. Nad tím, jaký život žiju a jaký život chci žít. Jaké kvality si pro svůj život chci dopřát? Nebo úplně obyčejně, jak se chci ve svém životě dlouhodobě cítit? Lehce, nezahlceně, radostně, spokojeně, naplněně, někdy rychle, někdy pomalu? Jednoduše mě nutí najít svůj střed. K tomu všemu mě čtení časopisu donáší.
Romana Malíková
www.v kruhu.com
K 1. vydání. Moc pekne a naucne cteni, zaujali me tam snad vsechny clanky. Dekuji, moc jsem si to uzila 😊 Preji at mate uspechy, Jen tak dal
Eva Goldammerová
K 1. vydání. Děkuji za časopis, je moc pěkný a plný inspirace. Už se moc těším na další čísla! Držím vám palce!
Monika Soukupová