Anita Tichá

První návštěva Salónu

Chystáš se poprvé navštívit můj salón? Chceš vědět, jaký mám přístup, co dělám jinak a jak se případně připravit?

 SALÓN

Můj salón se nachází na Jihu Moravy v Hrušovanech nad Jevišovkou v klidné části obce.

Je specializovaný pro služby ženám, kterým chci dopřát tu nejlepší péči pro zdravé a krásné vlasy. Dále ocení mé služby muži, kteří mají problém s pokožkou hlavy, nebo chtějí jen precizně ostříhat.

DOTAZNÍK

(pouze pro ženy)

Úplně na začátku, u první návštěvy ti dám dotazník k vyplnění, který obsahuje 14. otázek. Většinou odpovídáš možnosti formou a b c. Jsou v něm otázky, co tě nejvíce trápí, co se vlasů týče a podobně. Součástí dotazníku je určení typologie tváře, kterou ti do příště doplním. Jestli je tvoje tvář obdélníkového, trojúhelníkového, oválného, kulatého,.. tvaru. Dotazník je taková kartotéka, do které budeme spolu zapisovat poznámky.

STŘIH

Pokud se ke mne chystáš poprvé na střih, dojdi nejlépe s vlasy, které uschnuly volně, abych viděla přirozený tvar vlasů. Pokud si např. po každém mytí žehlíš kudrnaté vlasy, tak je nech nejlépe volně uschnout a v salónu mi řekni, že si je jinak vždy žehlíš a proč to děláš. Stejně tak i naopak, pokud máš rovné a stále je loknuješ, nebo natáčíš.

BARVA

Pokud jdeš poprvé na barvu, můžeš vzít s sebou fotky, kde máš svoji přirozenou barvu z dob, kdy jsi se ještě nebarvila. Pokud máš doma ustřihnutý nebarvený culík, tak můžeš vzít i ten. Lépe si pak tipnu, který jsi barevný typ. (Přesné určení barevné typologie se určuje pomocí šátků a trvá cca 2h) Když přijdeš odlíčená, tak je pro mne výběr barvy též jednodušší.

KOMU MÉ SLUŽBY NEBUDOU VYHOVOVAT.

-Pokud chceš být ostříhán(a) co nejrychleji. Snažím se pracovat precizně a na hodiny se dívám jen při působení barvy.

-Pokud je ti jedno se kterou kosmetikou kadeřnice pracuje.

-Pokud chceš chodit bez objednání. Čekací doba je 3 týdny, dřívější termíny jsou plné. Momentálně pracuji 4h denně.

-Pokud chceš velkou proměnu, co se barvy týče v jeden den. Změny řeším spíše postupně, aby se vlas příliš nezničil.

-Pokud chceš několik křiklavých barev na vlasech. Má práce je spíše decentní.

CO NEDĚLÁM: 

Věřím, že každý má dělat to, co mu jde nejlépe a co ho nejvíce baví. Proto jsem některé úkony do svých kadeřnických služeb nezařadila.

Nedělám: dredy, rasta copánky, copánky s kanekalonem, stálé prodloužení vlasů- keratinem, micro ringem, nano tape=pásky, sew in, kadeřnické služby dětem, úpravu vousů

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *